Poznaj nowego, większego Lotus Grilla XL

LotusGrill®  w rozmiarze XL to propozycja dla tych, którzy kochają barbecue, a każdą wolną chwilę świętują z przyjaciółmi. Ta  nowa wersja LotusGrilla®   o większej średnicy rusztu – 43,5 cm pozwala na jednoczesne grillowanie nawet do kilkunastu porcji mięsa, warzyw lub ryb.
Już nie musisz decydować, kogo z przyjaciół zaprosisz – bo przecież w większej grupie, więcej zabawy. I wszystko będziesz mieć pod kontrolą…
LotusGrill XL® STYLOWY SZARY

LotusGrill® XL   to więcej niż grill. On może towarzyszyć Ci przez cały rok, dlatego bez względu na pogodę i porę dnia, ciesz się ulubionymi daniami z rusztu. Rób to w gronie wszystkich przyjaciół, bo teraz jest w rozmiarze XL. Nim rozpalisz podniebienia rodziny i znajomych, a pomogą w tym nowe gadżety i akcesoria do grilla – pokrywa z wbudowanym termometrem, specjalne pojemniki na węgiel i wreszcie kamień do pieczenia pizzy!

LotusGrilla® XL  to wygodne i funkcjonalne urządzenie. Pozwala cieszyć się grillowanymi specjałami przez cały rok. Działa niemal bezzapachowo i nie dymi, dlatego można go używać praktycznie wszędzie – a zwłaszcza na balkonie czy tarasie.  Ty kontrolujesz temperaturę, a LotusGrill jest gotowy do użycia w 3 minuty.

LotusGrill®  XL występuje w 6 atrakcyjnych kolorach. LotusGrill® XL sprzedawany jest wraz z pokrowcem  oraz kompletem Baterii (AA). Najlepsze efekty uzyskuje się grillując węglem drzewnym z bambusa lub łupin kokosa .

SPRAWDŹ OFERTĘ LOTUSGRILL