LotusGrill – Prostota połączona z wyjątkową funkcjonalnością

LotusGrill® to marka znana i rozpoznawalna na całym świecie. W bardzo krótkim czasie, produkty i akcesoria LotusGrilla® zyskały popularność wśród rzeszy klientów indywidualnych. A wszystko to dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w urządzeniu, które od lat zbiera nowe grupy zadowolonych z użytkowania osób.

LotusGrill® – prestiż potwierdzony nagrodami

LotusGrill® to urządzenie niezwykle często nagradzane. Do najważniejszych wyróżnień, które produkty LotusGrilla® uzyskały należy wymienić:

  • I nagroda na konkursie Fire&Food Barbecue uzyskana w 2012 roku – tężę nagrodę LotusGrill® uzyskał przede wszystkim za innowacyjne rozwiązania dotyczące niskiego zużycia paliwa (węgla) w stosunku do ilości przyrządzanych na LotusGrillu® potraw. Na tym samym konkursie wyróżniony został także cały osprzęt LotusGrilla®, który nagrodzony został za między innymi wysoki standard wykonania każdego elementu, w tym bezdymnej wersji paleniska, idealnej do używania grilla na balkonie lub tarasie czy w zamkniętych pomieszczeniach domu jak chociażby kuchnia,
  • Nagroda Red Dot Award – LotusGrill® znalazł się w grupie wyróżnionych produktów pod względem ‘oryginalności oraz funkcjonalnych, designerskich rozwiązań’. LotusGrill® tym samym dołączył do międzynarodowej wystawy z Essen i stanął wśród takich marek jak: BMW, Mercedes czy Apple,
  • Nagroda Design Plus – LotusGrill® otrzymał nagrodę i wyróżnienie za wzorowe wykonanie produktu i dodatkowych akcesoriów.
    Oczywiście produkty LotusGrilla® są stale wystawiane na międzynarodowych wystawach w takich miastach jak Frankfurt, Essen, Berlin czy Paryż. Marka LotusGrill® jest także systematycznie nagradzana i wyróżniana na najróżniejszych wystawach kulinarnych. Potwierdzić to mogą największe restauracje na świecie, które przygotowują dania z grilla właśnie w oparciu o urządzenia i sprzęt produktów LotusGrill®.

 

TECHNOLOGIA

LotusGrill® to wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, pieczenia lub grillowania bez dymu, które można używać w zamkniętych miejscach takich jak taras, kuchnia czy inna część domu. LotusGrill® wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu zyskuje popularność na całym świecie.

Grillowanie z użyciem produktów LotusGrilla® jest wyjątkowo proste. Zastosowane technologie w urządzeniach LotusGrilla® sprawiają, że praca na nim jest wyjątkowo łatwa i przyjemna. Do najważniejszych zalet LotusGrilla® należy zaliczyć:

  • nowoczesne palenisko – zabezpieczone przed kapiącym tłuszczem. Grill jest urządzeniem bezdymnym a tego typu technologia sprawia, że możliwe jest grillowanie z użyciem urządzeń LotusGrill® nawet z zamkniętych pomieszczeniach takich jak kuchnie, balkon czy taras,
  • technologia zabezpieczania przed gorącem – to jedna z ważniejszych zalet produktów LotusGrill®. Dzięki inteligentnej konstrukcji i wykorzystaniu nowoczesnych technologiczne materiałów, możliwe jest zabezpieczenie całej konstrukcji grilla przed działaniem gorąca. Oczywiście pozwala to przenosić LotusGrilla® w różne miejsca nawet podczas samego procesu grillowania w kuchni, na tarasie czy balkonie,
  • technologia zabezpieczenia przed ewentualnymi upadkami – LotusGrill® to produkt, który posiada specjalne zaczepy mocujące. Dzięki temu, możliwe jest zabezpieczenie pojemnika z węglem przed upadkiem i ewentualny wysypaniem się go,
  • dodatkowy osprzęt pozwalający uzyskać lepsze efekty grillowania – to wszystko możliwe jest dzięki wykorzystaniu technologii łączenia wielu funkcji LotusGrilla® na raz. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie jeszcze większej różnorodności przyrządzanych na LotusGrillu® potraw.

Ważną funkcją, która sprawa, że produkty LotusGrill® są tak bardzo popularne jest zastosowanie rozpalania węgla przy użyciu zapalarki na baterii (AA). Dzięki temu, możliwe jest uruchomienie LotusGrilla® nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

LotusGrill XL® ORANGE

 

Prostota połączona z wyjątkową funkcjonalnością – wszystko znajdą Państwo w produktach LotusGrill®

Rozpoznawalność marki LotusGrill® jest ogromna, przez co całe urządzenie stale zyskuje na popularności. Produkty LotusGrilla® wykonane są z materiałów o najwyższej jakości. Każdy z dodatkowych elementów jest sprawdzany przez szereg doświadczonych kontrolerów jakości.

Na produkty LotusGrilla® wystawiana jest wieloletnia gwarancja. Zapewniamy, że korzystając z produktów LotusGrilla® będą mieli Państwo możliwość przyrządzenia najdoskonalszych potraw smażonych, pieczonych, ale przede wszystkim grillowanych nawet w zamkniętych miejscach Państwa domu takich jak kuchnia, taras czy balkon.

 

Sprawdź teraz naszą ofertę LotusGrill

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *